Retail Info - magazín o maloobchodu, články, rozhovory, videa, konference, názory, diskuze, analýzy, rady, maloobchodní řetězce, dodavatelé
Užívateľské meno
Heslo
registrácia
Přihlásit se Facebookem

Sagittarius - Košice

- Vodár Sokolovská 25

Pridať komentár - Akcie a zľavy - Diskusie k Sagittarius


Spoločnosť SAGITTARIUS má už vyše 15 rokov významné postavenie v oblasti predaja vodoinštalačného materiálu v SR. Celková ponuka dosahuje takmer 7000 položiek. Mnohé z produktov si získali uznanie a priazeň zákazníkov.
Okrem pôvodných a na slovenskom a českom trhu osvedčených výrobkov si Vás dovoľuje upozorniť na celý rad úplne nových produktov.
Ide predovšetkým o najnovšie výrobky v SR a ČR dobre známej fabriky M&Z - jedného z najväčších, ale aj najkreatívnejších talianskych tvorcov a exportérov vodovodných batérií. Produkty tohto renomovaného výrobcu sa vyznačujú precíznosťou, vysokou estetickou a úžitkovou hodnotou. Celý výrobný proces , počínajúc pôvodnou dizajnérskou myšlienkou, najmodernejšími metódami odlievania tiel, ich mimoriadne presné a citlivé opracovanie, finalizácia najskúsenejšími pracovníkmi a dôsledné a náročné testovanie každého kusu pred expedíciou - to všetko viedlo k tomu, že výrobky M&Z si získali priazeň zákazníkov na všetkých svetadieloch.
Vašu pozornosť v SAGITTARIUS určite upúta svetoznáma séria špičkových luxusných miešacích batérií, zaradených do našej ponuky priamo na podnet fabriky M&Z. Vzhľadom na mimoriadnu kvalitu poskytujeme na celý sortiment tejto série nadštandartnú 7 ročnú záruku kvality na kartušu, telo batérie a chróm.Adresa: Vodár Sokolovská 25, Košice
Otvoreno: po-pi 8.00-18.00, so 8.00-12.00
Tel: 055/ 6452 911

Staň se Foxterem |  Odporúčať priateľovi
Letáky plné zliav v obchodoch

 

Komentáre Sagittarius

Nie sú žiadne komentáre

 

Pridajte Váš komentár

 

   

   

  captcha

   

Pridaj svoj komentár: Sagittarius - Vodár Sokolovská 25, Košice